O naší partě Jungleradical Crew

Tak tedy. . .
Všechno začalo někdy v roce 2000, kdy se rozpadá Radical Sound System, a pro JD Basse (zakladatel JRC) nastává nové období života. V roce 2002 se několikrát setká s Bomb da Basem, na čež v roce 2003 se spolu potkají přímo za gramofony, kdy tehdá Bomb da Base vystupoval pod hlavičkou Soundgate Djs. Jenže Soundgate se v tomto roce vydávají svou vlastní cestou a tak JD Bass a Bomb da Base skoro přes noc založí Jungleradical Crew !

Vzniká mnoho velkých i malých akcí na východě Čech i dále po ČR, ale hlavně vzniká jejich společné hudební dítě STUDNICE DRUM OPEN AIR které v roce 2003 má svůj debut, a od té doby tomu je tak, že před začátkem velkých prázdnin se rok co rok Studnice konají a mají rok co rok více a více pozitivních ohlasů což svědčí o tom, že to kluci dělají dobře a že je to i nadále baví i přes stagnaci hudebních akcí. Dále rok 2007 přináší dalšího člena do JRC, protože mezi ně vstupuje Dj Alah, ten však v ke konci roku 2008 z JRC odchází k vlastnímu samostatnému projektu, ale to již řady posiluje velký řezník zlámaných beatů temný Dj HVL, se svým tvrdým a nekompromisním drumandbassem. Polovina roku 2009 opět proběhne již 6.ročník Studnice Drum Open Air který patřil mezi jedny z nejlepších dílů SDOA.

V roce 2010 se Jungleradical Crew rozrůstá o další DJe, a to sice o ADZiho z Fretnoiz Records 98, Jungling Jaye z Přerovských luhů a hájů, místní rodáky Penzu a Wakkuho, a také jednoho z prvních účastníků Studnice Drum Open Air, DJ Castuse tou dobou vystupujícího pod EnLab Soundsystem crew.

Už tenkrát to znamenalo, že že Jungleradical Crew rozhodně nechtějí končit
a rozhodně chtějí jít dál a dál a vždy svou vlastní cestou, kterou striktně hájí a hájit budou ! V dalším roce se přidalo ještě několik lidí z nichž jmenujme hlavně Penzu, DJane Liquid a DJ Kwizaczech, který je poslední část trvání a fungování party JRC hlavním tahounem, protože i když se ostatní členové JRC dali na své vlastní cesty a projekty, tak DJ Kwizaczech se svou manželkou DJane Liquid pořádali dál a do dnes v roce 2024, čas od času pořádají akce pod hlavičkou Jungleradical Crew, nebo reprezentují toto jméno jako hosté jiných akcí, pořádaných jiným pořadatelem.